Oblikovna

SREDNJA ŠOLA ZA
OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
LJUBLJANA

DAN ODPRTIH VRAT

Vabljeni na dan odprtih vrat, ki bo v sredo, 13. 11. 2019, ob 8.30 v Križankah.

Prijave sprejemamo na: tajnistvo@ssof.si

2. mednarodni natečaj za najizvirnejšo kreacijo oblačila za valeto 2020

2. mednarodni natečaj za najizvirnejšo kreacijo oblačila za valeto 2020 je odprt.

Prijavnica, pravila sodelovanja in splošni pogoji:

NATEČAJ PRAVILNIK IN POGOJI 2019-2020 (1)

PRIJAVNICA_A4 2020

APPLICATION_FORM_2020

PLAKAT_A3 2019-2020

 

aktiv modnega oblikovanja

MESEC OBLIKOVANJA – Taste fashion

V sklopu letošnjega Meseca oblikovanja bomo tudi letos sodelovali na dogodku Taste Fashion, na katerem se bodo s svojimi kreacijami predstavili izbrani mladi modni oblikovalci iz Slovenije in regije.

Predstavili se bodo tudi dijaki 4. letnika modnega oblikovanja.

Kdaj: 8. oktober, med 10. in 18. uro
Kje: Mesto oblikovanja, Dunajska cesta 123, Ljubljana

Vabimo vas, da se nam pridružite na celodnevni predstavitvi procesa oblikovanja in izdelave oblači ter si ogledate Design Expo ali prisluhnete zanimivim predavateljem.

Več o dogodku:

http://zavodbig.com/mesec-oblikovanja-2019/

aktiv modnega oblikovanja

Šolsko tekmovanje iz logike

V četrtek, 26. 9. 2019, bo šolsko tekmovanje iz logike.

Pričelo se bo ob 13.30 in trajalo 90 minut. Tekmovalci boste razporejeni v učilnicah U9R in U10R.

aktiv matematike in fizike

Športni dan

V priponki so navodila za jesenski športni dan.

navodila_jesenski_sd_2019

RODITELJSKI SESTANKI

Seznam roditeljskih sestankov je v priponki

roditeljski_sestanki_2019

Razpis za ponudnika šolske malice v Križankah

V priponki je dokumentacija razpisa za šolsko malico.

Razpis

Prvi šolski dan

1. letniki – zbor 2.9. 2019 ob 8. uri – pred Križankami

razred razrednik učilnica
1. a Barbara Sluga U1
1. b Betka Pohlin U2
1. ac Sabina Puc U3
1. d Mojca Levin Fakin U4
1. f Irena Sečnik U5
1. g Brigita Peklaj U6

Dijaki po končani razredni uri z razrednikom in sorazrednikom odidejo na ogled šole na Roški in športne dvorane na Taboru.

2. in 3. letniki – 2. 9. 2019 ob 8. uri na Roški (3. f ob 9. uri)

razred razrednik učilnica
2. a Ajda Petrovič U10R
2. b Igor Stanko U5R
2. ac Nataša Grčar Napast U22R
2. d Peter Rombo U24R
2. f Anton Starc U12R
2. g Romi Pokorn U6R
3. a Boštjan Avguštin U17R
3. b Ivo Poderžaj U19R
3. c Veronika Bartolj U21R
3. d Nataša Košmerl U23R
3. f ob 9.00 Peter Peterka U9R
3. g Aleksandra Ardalić U16R

 

4. letniki – 2. 9. 2019 ob 10. uri, Križanke

razred razrednik učilnica
4. a Sandra Žeželj U1
4. b Uroš Hohkravt U2
4. c Mateja Cvelbar U3
4. d Acman Uroš U4
4. f Apolonija Simon U5
4. g Tamara Š. Nagode U6