sl SL

 

Na šoli deluje dvanajst strokovnih aktivov.  Njihove naloge določa 64. člen Zakona o financiranju vzgoje in izobraževanja:

  • obravnavajo problematiko predmeta oziroma predmetnega področja;
  • usklajujejo merila za ocenjevanje;
  • dajejo učiteljskemu zboru predloge za izboljšanje vzgojno-izobraževalnega dela;
  • obravnavajo pripombe dijakov in staršev;
  • opravljajo druge naloge.

VODJE AKTIVOV 2018/19:

  • Aktiv risanja in slikanja: Blaž De Gleria

Člani: Igor Kregar, Iris Skubin, Tadej Tozon, Karel Plemenitaš, Apolonija Simon

  • Aktiv fotografov: Sonja Lebedinec Radigues

Člani: Peter Rombo, Uroš Acman, Nika Oblak, Nataša Košmerl, Manca Juvan, Marko Gregorič, laborant

  • Oblikovanje uporabnih predmetov s predstavitvenimi tehnikami in plastičnim oblikovanjem: Uroš Hohkravt

Člani: Igor Stanko, Peter Rau, Damijan Kracina, Luka Jančič, Aljaž Mrak, Blaž Habjanič

  • Aktiv modnega oblikovanja: Nataša Grčar Napast

Člani: Alenka Podlogar, Sabina Puc, Suzana Košir

  • Aktivgrafičnega oblikovanja s podjetništvom in trženjem: Samo Lapajne

Člani: Saša Vitežnik Jelen, Blaž De Gleria, Sava Kosmač, Aleksander Brezlan , Draga Klavžar

  • Aktiv tujih jezikov: Brigita Peklaj

Člani: Aleksandra Ardalić, Sandra Žeželj, Lidija Pirc, Ivo Poderžaj, Andreja Kuščer

  • Aktiv slovenistov in sociologov: Vita Žerjal Pavlin

Člani: Breda Bernetič Pal, Janja Nagode, Peter Peterka, Betka Pohlin,  Mateja Cvelbar, Ajda Petrovič, Mensija Kurtović

  • Aktiv družboslovja (ZGO, GEO, PSI, UZG, GLASBA): Milena Režun

Člani: Romi Pokorn, Katarina Kovač, Anton Starc, Tamara Špelca Nagode, Irena Sajovic-Šuštar

  • Aktiv naravoslovja (MAT, FIZ, BIO, KEM, INFOR.): Mateja Schoss

Člani: Maja Velkavrh, Tanja Manfreda, Veronika Bartolj, Rok Pogačnik, Mojca Levin Fakin, Irena Sečnik, Kristina Zakrajšek (nadomeščanje Patricije Matovina)

  • Aktiv športne vzgoje: Jurij Horvat

Člani: Barbara Sluga, Boštjan Avguštin, novi učitelj športne vzgoje

  • Aktiv IKT: Peter Rau

Člani: Rok Pogačnik, Igor Stanko, Peter Rombo, Samo Lapajne

  • Aktiv umetniške gimnazije – likovna smer (OVD, BIK, LIT in RSL, PLO, PTE – primarno v drugih aktivih): Damijan Kracina

Člani (ki poučujejo na UG): Apolonija Simon, Iris Skubin, Nina Šuštaršič Remic, Peter Rau, Anton Starc, Karel Plemenitaš, Igor Kregar, Karmen Klobasa, Samo Lapajne, Gregor Markelj

Na tej spletni strani uporabljamo lastne analitične piškotke za zbiranje statističnih podatkov z namenom optimizacije uporabniške izkušnje na spletnem mestu. Vse zbrane podatke popolno anonimiziramo. Če obiščete naše spletno mesto in so nastavitve vašega spletnega brskalnika takšne, da dovoljujejo sprejemanje piškotkov, to razumemo kot vašo privolitev, da smemo uporabljati lastne analitične piškotke za zbiranje anonimiziranih podatkov.

V primeru, da želite izvedeti več o piškotkih na naši strani in kako jih lahko izbrišete, kliknite tukaj.

  Sprejmem piškotke na tej spletni strani.
Info